Neobvyklá pohádka o Šídlovi a Teplomilovi

Nová pohádková bytost Teplomil zrozená z mlhy a par a chudý krejčík Šídlo se vydávají za vílí královnou, aby pomohla ušít pro princeznu šaty, jaké nosí víly. Všechno se ale nějak zamotává a Šídlo s Teplomilem musejí cestovat přes sedmero hor a sedmero potoků celkem šestkrát. Pro neobvyklé a humorné peripetie si pohádku oblíbí i dospělí čtenáři. Kniha vychází dvojjazyčně - česky a anglicky. Formát 21 x 21 cm. 48 stránek. Prvních 17 stránek si můžete prohlédnout ZDE.

Knihu Neobvyklá pohádka o Šídlovi a Teplomilovi si můžete objednat na lubopa@volny.cz. 

Doporučená cena je 229 Kč. Přímou objednávkou na můj email ji můžete získat za 160 Kč plus poštovné.

ZVUKOVÉ UKÁZKY

Román Dumbstin

Tento román o člověkovi, jehož okolnosti vyvedly ze zadumanosti, si můžete zakoupit v řadě knihkupectvích, např. v paláci Luxor na Václavském náměstí. Formát 20 x 11 cm. Rozsah 156 stránek. Knihu si můžete objednat za 70 Kč plus poštovné.

O Kuliferdovi

Můžete se těšit na novou knihu O Kuliferdovi, kterou právě připravujeme s ilustrátorem a učitelem na ZUŠ Jardou Soumarem.

ZVUKOVÁ UKÁZKA

Jsi mávnutím křídel

Sbírka básní Anety Pavlové Zemanové a Ireny Kubicové. Krásné verše povětšině o lásce, prověřené přednášením na divadelních prknech. Rozsah 38 stránek. Formát 21 x 10 cm. Kniha stojí 90 Kč plus poštovné.